Ao no Flag

W tym temacie możecie umieszczać swoje propozycje wydań.
Czy ten tytuł cię interesuje?

100%
Tak, zdecydowanie!
1
Brak głosów
Tak, ale zakup nie byłby dla mnie priorytetem.
Brak głosów
Tak, choć zależałoby to od wydania.
Brak głosów
Musiałbym się zastanowić.
Brak głosów
Prawdopodobnie nie, ale byłbym zadowolony gdyby ten tytuł ukazałby się na naszym rynku.
Brak głosów
Nie, to nie tytuł dla mnie.
Brak głosów
Nie, ten tytuł nie jest warty wydania.

Liczba głosów: 1

Kuroneko

Post autor: Kuroneko » sobota 02 maja 2020, 16:29
ObrazekObrazekObrazek

Tytuł: Ao no Flag
Alternatywne tytuły: Blue Flag
Gatunek: dramat, romans, okruchy życia
Ilość tomów: 8 (zakończona)
Twórca: Kaito
Wydawca: Shueisha

Opis: Nowy rok szkolny dla Taichi nie zaczyna się zbyt dobrze. Wszyscy przyjaciele trafili do innych klas, więc Taichi został sam. Zna on jedynie Touma, popularnego chłopaka, jednak ten zawsze był otoczony dużą grupą kolegów. Pewnego razu Taichi zwraca uwagę na dziewczynę o imieniu Futaba. Ona jest nieśmieła i zwykle nie wyróżnia się z tłumu. W bibliotece Taichi chce pomóc jej dosięgnąć książkę i spostrzega, że zawiera ona rady miłosne. Futaba pyta o Touma i chce by Taichi zorganizował jej randkę z nim.

Jednak próby zbliżenia Futaby z Touma nie dają zamierzonego rezultatu. Ponadto Taichi też zaczyna mieć uczucia do Toumy. Koleżanka Futaby, Masumi, ostrzega chłopaków przed bawieniem się uczuciami Futaby. Masuma widzi w Futabie więcej niż koleżankę, lecz Futaba tego nie spostrzega. Ponadto Touma jest już w kimś zakochany. Cała czwórka się zaprzyjaźnia. W pernym momencie Futaba i Taichi też się do siebie zbliżają.

Moje zdanie: Manga jest spokojna, ale potrafi zaciekawić. Relacje między bohaterami są złożone, a sami bohaterowie są interesujący.
kuchnie na wymiar kraków