Strona 1 z 1

Kimi to Eureka

: sobota 24 sie 2019, 16:55
autor: Kuroneko
ObrazekObrazekObrazek

Tytuł: Kimi to Eureka
Alternatywne tytuły: Eureka moment with you, My Eureka Moment, Kimi to Yuriika
Gatunek: dramat, komedia, romans, shojo
Ilość tomów: 4 (zakończona)
Autor: Ayuko
Wydawca: Shueisha

Opis: Mai w drodze do szkoły zauważa chłopaka, który siedzi na drzewie. Pyta on dziewczynę, czy może pomóc mi zejść. Wyjaśnia, że często tego nie robi, dlatego miał problem z zejściem. Chciał spojrzeć na miasto z góry, żeby je lepiej poznać. Dziewczyna jeszcze coś mówi, ale chłopak po prostu odchodzi.

Mai myśli jeszcze o nietypowym spotkaniu podczas dnia w szkole. Wieczorem niespodziewanie chłopak pojawia się przed jej domem. Okazuje się, że nie ma się gdzie zatrzymać na noc, więc Mai proponuje mu, że może przenocować u niej. Prowadzi to do nieporozumienia w szkole.

Moje zdanie: Watari jest nieświadomy, że mówi czasem coś nie na temat lub co wprowadzi Mai w zakłopotanie. Jest zdystanowany i pragmatyczny, żyje trochę w swoim świecie. Dlatego relacja między nim i Mai jest ciekawa. Kreska i okładki są ładne, a manga ma odpowiednią długość.

Re: Kimi to Eureka

: sobota 24 sie 2019, 18:40
autor: Alexandrus888
Opis brzmi mi trochę absurdalnie, ale w złym sensie (uwielbiam tytuły japończyków pisane jak na kacu po środkach halucynogennych). Nie czuję się widownią do oglądania historii chłopaczka bujającego w obłokach do przesady i zakochanej w nim dzierlatki :/