Niehime to Kemono no Ou

W tym temacie możecie umieszczać swoje propozycje wydań.
Czy jeśli tytuł pojawiłby się w Polsce, zdecydowałbyś się na zakup?

50%
Tak, zdecydowanie!
3
33%
Tak, ale zakup nie byłby dla mnie priorytetem.
2
Brak głosów
Tak, choć zależałoby to od wydania.
Brak głosów
Musiałbym się zastanowić.
17%
Prawdopodobnie nie, ale byłbym zadowolony gdyby ten tytuł ukazałby się na naszym rynku.
1
Brak głosów
Nie, to nie tytuł dla mnie.
Brak głosów
Nie, ten tytuł nie jest warty wydania.

Liczba głosów: 6

Kuroneko

Post autor: Kuroneko » niedziela 18 sie 2019, 16:25
ObrazekObrazek

Tytuł: Sacrificial Princess and the King of Beasts
Autor: Yuu Tomofuji
Wydawca: Hakusensha
Gatunek: dramat, fantasy, romans, shojo
Ilość tomów: 11
Status: kontynuowana

Opis: Saliphie ma zostać złożona w ofierze dla króla demonów. Zostało to już z góry ustalone, więc jej rodzice nigdy nie okazywali jej miłości. Nastąpił dzień, w którym ma zostać 99. ofiarą. O królu demonów krążą liczne makabryczne plotki. Dziewczyna jednak nie boi się włądcy. Dlatego decyduje on pozostawić dziewczynę przy życiu jako jego przyszłą królową. Jednak jego doradcy nie się z tego obrotu spraw zadowoleni. Podczas rytuału Saliphie okrywa sekret króla.

Moje zdanie: Uwielbiam mangi fantasy w takim klimacie, więc i ten tytuł przypadł mi do gustu.

Alexandrus888

Awatar użytkownika

Post autor: Alexandrus888 » niedziela 18 sie 2019, 17:15
Chyba mam już przesyt historiami pokroju Oblubienicy czarnoksiężnika i Dziewczynki w krainie Przeklętych... Raczej bym nie kupił, może poczekałbym na zakończenie projektu i w razie informacji o udanym zakończeniu zakupiłbym całość "na raz". Ale nie byłby to priorytet zakupowy. Jednak i tak bym cieszył się z wydania, bo brzmi na przyjemny tytuł, pozwalający zapełnić ewentualną pustkę po zakończeniu wyżej wymienionych.
kuchnie na wymiar kraków