Koi wa Ameagari no You ni

W tym temacie możecie umieszczać swoje propozycje wydań.
Czy jeśli tytuł pojawiłby się w Polsce, zdecydowałbyś się na zakup?

38%
Tak, zdecydowanie!
3
38%
Tak, ale zakup nie byłby dla mnie priorytetem.
3
Brak głosów
Tak, choć zależałoby to od wydania.
Brak głosów
Musiałbym się zastanowić.
Brak głosów
Prawdopodobnie nie, ale byłbym zadowolony gdyby ten tytuł ukazałby się na naszym rynku.
25%
Nie, to nie tytuł dla mnie.
2
Brak głosów
Nie, ten tytuł nie jest warty wydania.

Liczba głosów: 8

Kuroneko

Post autor: Kuroneko » środa 14 sie 2019, 14:17
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Tytuł: Koi wa Ameagari no You ni
Alternatywne tytuły: Love is Like after the Rain, After the Rain (niemiecki), Summer Rains (angielski), Amor es cuando cesa la lluvia (hiszpański), Après la pluie (francuski)
Autor: Jun Mayuzuki
Liczba tomów: 10 (zakończona)
Wydawca: Shogakukan
Rodzaj: dramat, komedia, romans, seinen, życie codzienne

Opis: Akira Tachibana jest uczennicą liceum i była w szkolnej drużynie lekkoatletycznej do czasu wypadku. Teraz ze względu na zranienie nie jest w stanie już tak szybko biegać jak kiedyś. Pracuje dorywczo w restauracji rodzinnej. Tam zakochuje się w menedżerze. Ma on 45 lat, jest po rozwodzie i ma syna.

Dziewczynie podobają się nienaganne maniery i uprzejmy sposób bycia. Akirze nie przeszkadza różnica wieku. Uważa, że nie potrzebuje suprawiedliwiać swojego uczucia. Pewnego deszczowego dnia dziewczyna postanawia wyznać manedżerowi miłość. Jak on zareaguje?

Moje zdanie: Opowieść poprowadzona jest spokojnie i z wyczuciem. Kreska jest dobra, okładki piękne. Manga w innych krajach też już zdobywa popularność, więc czas, żeby i tutaj została wydana.

Ciekawostka: Manga nominowana na 9. Manga Taisho Award w 2016 roku. Wygrała jako najlepsza ogólnie manga w 63. Shogakukan Manga Award.

Alexandrus888

Awatar użytkownika

Post autor: Alexandrus888 » środa 14 sie 2019, 19:15
Z mojej strony pass~ Nie lubię tak dużych rużnic w wieku. I to wystarczy by tytuł odrzucić.
kuchnie na wymiar kraków